معارفه بهزیون بعنوان سرپرست هیأت نیشابور

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 23 شهريور ماه، 1400
طی مراسمی با حضور محسن کاوه رئیس اداره ورزش و جوانان و دکتر صدر رئیس اداره بهزیستی کاشمر و جمعی از ورزشکاران، حکم سرپرستی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین این شهر به محمدرضا بهزیون تقدیم شد.
محسن کاوه در این مراسم در خصوص اهمیت ورزش جانبازان و معلولین گفت: بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ نشان داد که ورزشکاران این بخش چنانچه از حمایت مادی و معنوی خوبی برخوردار باشند می توانند نتایج درخشانی در بالاترین سطح میادین بین المللی ورزش برای کشور عزیزمان کسب نمایند. وی افزود : نیشابور در سالهای گذشته قهرمانانی به ورزش کشور معرفی نموده است و ما امیدواریم با حضور آقای بهزیون این عناوین تکرار گردد.
درادامه آقای دکتر صدر با بیان ویژگی های بارز ورزش جانبازان و معلولین گفت: اداره بهزیستی میتواند با همکاری اداره ورزش و جوانان در این زمینه با معرفی افراد با استعداد و حمایت از آنها نقش موثری در شکوفایی ورزشکاران این رشته داشته باشد و چنانچه خیری در زمینه ساخت مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین اعلام آمادگی نماید،  زمین لازم از طرف هر دو اداره آمادگی واگذاری میباشد.
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نايب قهرماني تنيس روي ميز عسكريه  [ دوشنبه، 25 آذر ماه، 1392 ] 1983 مشاهده
 جشنواره معلولبن ذهنی در مشهد  [ شنبه، 27 بهمن ماه، 1397 ] 873 مشاهده
 تجلی بصیرت در 22 بهمن  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2556 مشاهده
 بازگشت تیم تنیس روی میز خراسان رضوی  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2423 مشاهده
 استقبال قهرمانان آسیا در مشهد  [ سه شنبه، 13 تير ماه، 1396 ] 1527 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir