دیدار معاون امور ورزش با تیم والیبال نشسته بانوان استان

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 16 دي ماه، 1399

جبار قوچان نژاد معاون توسعه امور ورزش با همراهی فهیمه سروری معاون ورزش بانوان و عجمی نژاد رئیس گروه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور در سالن تمرین تیم والیبال نشسته بانوان استان، با آنان دیدار و گفتگو کرد.

قوچان نژاد در این دیدار صمیمی گفت: شما مظهر همت و غیرت هستید و اصلاً نباید ضعف و یا خدای نکرده عجز وناتوانی در وجود شما رخنه کند. هیچ وقت ناامید نشوید و برای رسیدن به هدف عالی خود دست از تلاش برندارید. وی با اظهار این نکته که من با والیبال نشسته خراسان بوده ام و عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را هم بدست آورده ام، اذعان داشت: برای شما هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در این مسابقات سربلند باشید و ما هم همچنان در خدمت شما و هیأت جانبازان و معلولین استان هستیم.

فهیمه سروری معاون ورزش بانوان استان هم حضور در تمرین تیم والیبال نشسته را برای خود افتخار دانست و گفت: من هم از هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان بخاطر حمایت خوب بانوان ورزشکار تشکر می کنم و امیدوارم که در این رقابت ها مثل سال های گذشته موفق باشید.

محمدرضا هراتی، زهرا اسلامی و پروانه باغبانیان هریک جداگانه از روند کار تیم والیبال نشسته بانوان گزارشی را ارائه کردند.

گفتنی است: مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان از 18 دی ماه به مدت سه روز در محل سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی 15 خرداد با حضور تیم های هیأت هرمزگان – هیأت آذربایجان غربی – هیأت همدان و تیم ابومسلم شهربهشت به میزبانی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 تقدیر کمیته ملی پارالمپیک از هادی رضایی  [ يكشنبه، 29 آذر ماه، 1394 ] 1783 مشاهده
 دیدار معاون ورزش بانوان از مسابقات والیبال نشسته  [ پنجشنبه، 18 دي ماه، 1399 ] 27 مشاهده
 تقدیر از پیشکسوتان داوری بسکتبال  [ يكشنبه، 27 بهمن ماه، 1398 ] 244 مشاهده
 تسليت و همدردي  [ سه شنبه، 1 اسفند ماه، 1391 ] 2662 مشاهده
 بازدید معاونین شهرداری از هیأت  [ پنجشنبه، 8 مهر ماه، 1395 ] 1298 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir