هاله جعفری تنها بانوی داور بین المللی والیبال نشسته خراسان رضوی

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 31 تير ماه، 1399
هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی به لطف خدا و مدد حضرت رضا(ع)  در بخش داوری بین المللی در کشور در رشته های مختلف خیلی خوب عمل کرده است.
به همین بهانه گفتگویی با تنها بانوی داور بین المللی والیبال نشسته در خراسان رضوی انجام دادیم:
هاله جعفری نائینی متولد 1363 مشهد، به واسطه علاقه زیادش به رشته والیبال، فوق لیسانس خود را در رشته تربیت بدنی از دانشگاه فردوسی مشهد گرفت. 
او از سال 84  داوری را در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی کشور بانوان در مشهد شروع کرد و علاقمندی خود را در این رشته تا سطح داور ملی نشان داد و از همین سال ها والیبال نشسته را پیگیری و دنبال کرد.
جعفری در سال 2018 به همراه یکنفر از بانوان کشور، با حضور در کلاس داوری بین المللی فرانسه، این دوره را با رتبه خیلی خوب به پایان رساند.
این داور جهانی حمایت بیشتر هیأت از بانوان را در مسابقات کشوری و لیگ در کشور و در استان خواست و اظهار کرد: خراسان رضوی با 14 خانم داور فعال و علاقمند والیبال و والیبال نشسته در کشور بی نظیر و زبانزد است ولی به دلیل برگزاری کمتر مسابقات بانوان در استان، انتظار می رود که با انجام مسابقات بیشتر از آنان استفاده شده تا با توجه به ظرفیت فوق العاده و علاقه زیاد این عزیزان بتوانیم نمایندگان بیشتری در سطح کشور داشته باشیم.
وی در قسمتی از سخنان خود به فعالیت رشته والیبال نشسته در شهرستان های استان هم اشاره کرد و گفت: با توجه به شعار تمرین بیشتر – نتیجه بهتر  از سوی داوران، و همچنین علاقمندی بانوان به والیبال نشسته، انتظار فعالیت والیبال نشسته در شهرستان های استان می رود و چقدر خوب است که رؤسای هیأت ها در شهرستان ها از این فرصت طلایی استفاده کرده و بانوان دارای معلولیت را که تعداد آنها کم هم نیست به این ورزش جذاب و ریشه دار دعوت کنند.
هاله جعفری در خاتمه گفتگو، از اساتید و مشوق هایش خانم ها منصوره خزچین و نسرین جعفری  که موفقیت های خود را مدیون آنها می داند صمیمانه تشکر کرده و اذعان داشت: به طور خاص از جناب آقای هادی رضایی که با حمایت و پشتیبانی خود سبب موفقیت بین المللی بنده شدند کمال تشکر را دارم.
روابط عمومی هیأت به خانم هاله جعفری و بقیه عزیزان در رشته های مختلف ورزشی خداقوت گفته و برای همه ایشان آرزوی موفقیت بیش از پیش داشته باشد.
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 گزارش تصویری گلگشت خانوادگی مقاومت و ایثار (2)  [ جمعه، 7 خرداد ماه، 1395 ] 1787 مشاهده
 گزارش تصویری از مسابقات تنیس روی میز باشگاهی  [ يكشنبه، 20 دي ماه، 1394 ] 1618 مشاهده
 قهرمانان وزنه برداری استان مشخص شدند.  [ جمعه، 24 آذر ماه، 1391 ] 6775 مشاهده
 طنین بک یا الله در مجموعه 15 خرداد  [ پنجشنبه، 10 تير ماه، 1395 ] 1275 مشاهده
 ورزش صبحگاهی در آسایشگاه معلولین فیاض بخش  [ شنبه، 15 آبان ماه، 1395 ] 1866 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir