عید غدیر روز سرافرازی انسانیت در مقابل جاهلیت

توسط: hvrazavi در چهارشنبه، 30 مرداد ماه، 1398
همزمان با فرارسیدن عید ولایت و امامت، رئیس هیأت ورزشی جانبازان و معلولین خراسان رضوی با همراهی دبیر هیأت، مدیر مجموعه ورزشی 15 خرداد و استاد توفیق جوادی و نکاحی از پیشکسوتان ورزش استان در شب عید طرحی نو درانداختند!!
محمدی فر و همراهان بدون هماهنگی و سرزده بمنظور تبریک این عید فرخنده و قدرشناسی از ورزشکاران فرهیخته و مربیان و عزیزانی که برای ارتقای سلامت خود و جامعه بزرگ جانبازان و معلولان قدم برداشته اند و باعث سربلندی و کسب افتخار برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران شده اند در منزل ایشان دیدار کردند.
آقای غلامحسین امیاری قهرمان ارزنده پرتاب دیسک جهان، آقای حمیدرضا مداح پیشکسوت و یکی از رؤسای سالهای گذشته هیأت و دیدار با خانواده جانباز شهید محمد طالبی نیا قهرمان رشته والیبال نشسته که با اهدای هدیه (تابلوی نفیس یا علی بن موسی الرضاع )گل و شیرینی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
مهندس محمدی فر در این دیدارها اذعان داشت، هدف ما از این ملاقات ابتدا عرض تبریک عید غدیر و بعد هم یادبود و قدردانی از زحمات عزیزان  و خانواده های محترم آنان از این بزرگ مردان تاریخ ورزش بوده و اینکه به رسم ادب به خود اجازه دادیم با این بزرگواران دیدار داشته باشیم و باید این فرهنگ قدرشناسی از خانواده بعنوان رکن اصلی عزت و اعتبار و پشتیبان مدال آوران و ... هیچگاه از ذهن مسئولان و مردم پاک نشود تا بدین وسیله زحمات خانواده بزرگ ورزش را از یاد نبریم.
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 هفته دولت در شهر چناران  [ يكشنبه، 7 شهريور ماه، 1395 ] 1277 مشاهده
 پولادمردان خراسان رضوی قهرمان شدند  [ دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1394 ] 1929 مشاهده
 نایب قهرمانی تیم شنا خراسان رضوی  [ يكشنبه، 11 مهر ماه، 1395 ] 2508 مشاهده
 نماز عید فطر در مجموعه 15 خرداد  [ سه شنبه، 30 تير ماه، 1394 ] 1192 مشاهده
 دیدار با رئیس جمهور  [ پنجشنبه، 31 تير ماه، 1395 ] 1550 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir