تجلیل از خانواده شیرمحمدی و نیره عاکف

توسط: hvrazavi در يكشنبه، 20 مرداد ماه، 1398
نخستین نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، نایب رئیس کمیته ملی المپیک، خانواده مرحومه راضیه شیرمحمدی و بانوان فعال در عرصه رسانه برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه این کمیسیون، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک،هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته، سید قاسم قاسمی، مشاور وزیر در امور ایثارگران، بانوان موفق در عرصه های بین المللی و بانوان مدال آور ادوار مختلف پارالمپیک نیز حضور داشتند.
در این نشست با توجه به نزدیک بودن مراسم چهلمین روز درگذشت  مرحومه راضیه شیرمحمدی  از خانواده و فرزندان وی تجلیل شد و سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک و رئیس کمیسیون بانوان، از اقدامات صورت گرفته در خصوص استخدام فرزند مرحوم شیرمحمدی در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبرداد.
در این مراسم همچنین از نیره عاکف، اولین بانوی مدال آور پارالمپیک در ایران در رشته تیراندازی، و چند تن بانوان مدال آور ساله ای اخیر، به سبب عملکردشان در عرصه های بین المللی تقدیر شد.
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 مرزبان به تيم ملي دعوت شد  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2981 مشاهده
 پيام نوروزي هادي رضايي  [ سه شنبه، 5 فروردين ماه، 1393 ] 1557 مشاهده
 12بسکتبالیست در اردوی تیم ملی  [ سه شنبه، 21 خرداد ماه، 1398 ] 171 مشاهده
 تبریک و تقدیر از کسب رتبه اول ارزیابی  [ پنجشنبه، 21 خرداد ماه، 1394 ] 2062 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir