هفتمین روز درگذشت راضیه شیرمحمدی

توسط: hvrazavi در پنجشنبه، 13 تير ماه، 1398
مراسم هفتمین روز درگذشت بانوی قهرمان و بااخلاق پاراتیروکمان خراسان رضوی مرحومه راضیه شیرمحمدی با شکوه فراوان و درخورشأن ایشان برگزار شد.
به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی مراسم شب هفت مرحومه راضیه شیرمحمدی اولین بانوی پارالمپیک 2020 توکیو با شرکت مدیران، مسئولین و جامعه ورزشی کشور و استان در مشهد انجام شد.
حضور دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و دکتر حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و هادی رضایی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک و حسن نوری معاونت اجتماعی و تربیت بدنی شهرداری مشهد و دیگر مدیران ارشد استان و کشور و همچنین خانم دکتر لیموچی - خانم دکتر مشرف جوادی و خانم دکتر ریحانی و خانم سروری معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان در این مراسم نشان محبوبیت مرحومه شیرمحمدی در شهر امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) بود.
هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بر خود لازم می داند از همکاری و مساعدت مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و کلیه همکاران بزرگوار ایشان و رؤسای هیأت های ورزشی استان و ...... در این مجلس ختم صمیمانه تشکر نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 اندايش در اردوي تيم ملي بسكتبال  [ دوشنبه، 5 فروردين ماه، 1392 ] 1953 مشاهده
 افضل توس قهرمان لیگ شنا  [ پنجشنبه، 21 اسفند ماه، 1393 ] 2516 مشاهده
 تنیس روی میز قهرمانی کشور در ساری  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2060 مشاهده
 جشنواره فرهنگی جانبازان در مشهد  [ سه شنبه، 24 ارديبهشت ماه، 1398 ] 180 مشاهده
 اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره در پایتخت معنوی ایران  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2484 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir