هفتمین روز درگذشت راضیه شیرمحمدی

توسط: hvrazavi در پنجشنبه، 13 تير ماه، 1398
مراسم هفتمین روز درگذشت بانوی قهرمان و بااخلاق پاراتیروکمان خراسان رضوی مرحومه راضیه شیرمحمدی با شکوه فراوان و درخورشأن ایشان برگزار شد.
به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی مراسم شب هفت مرحومه راضیه شیرمحمدی اولین بانوی پارالمپیک 2020 توکیو با شرکت مدیران، مسئولین و جامعه ورزشی کشور و استان در مشهد انجام شد.
حضور دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و دکتر حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد و هادی رضایی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک و حسن نوری معاونت اجتماعی و تربیت بدنی شهرداری مشهد و دیگر مدیران ارشد استان و کشور و همچنین خانم دکتر لیموچی - خانم دکتر مشرف جوادی و خانم دکتر ریحانی و خانم سروری معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان در این مراسم نشان محبوبیت مرحومه شیرمحمدی در شهر امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) بود.
هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بر خود لازم می داند از همکاری و مساعدت مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و کلیه همکاران بزرگوار ایشان و رؤسای هیأت های ورزشی استان و ...... در این مجلس ختم صمیمانه تشکر نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 12 آذر در خراسان رضوی  [ دوشنبه، 17 آذر ماه، 1393 ] 1704 مشاهده
 فریاد مرگ بر اسرائیل در روز قدس  [ شنبه، 12 تير ماه، 1395 ] 1065 مشاهده
 پایان اردوی مشترک هرات افغانستان در مشهد  [ شنبه، 7 ارديبهشت ماه، 1398 ] 84 مشاهده
 والیبال نشسته دهه فجر  [ يكشنبه، 22 بهمن ماه، 1396 ] 393 مشاهده
 تجلیل ورزشکاران پاراآسیایی در مشهد  [ يكشنبه، 13 مهر ماه، 1393 ] 1460 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir