مشهد میزبان لیگ جهانی والیبال نشسته

توسط: hvrazavi در پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398

فرزاد فتاحی در مجمع انتخاب رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان که با حضور رئیس این فدراسیون برگزار شد، ضمن تبریک روز کار و کارگر و روز معلم اظهار کرد: خوشبختانه ورزش جانبازان و معلولین در سطح کشور و عرصه های جهانی موفقیت های چشمگیری داشته و این موضوع ما را نسبت به آینده نیز امیدوارتر می‌کند.

وی افزود: انتخاب هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته پارا المپیک، اتفاق بسیار مبارکی برای استان بوده و خوشحالیم که پشتوانه بزرگی در این ورزش داریم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تشکر از رضایی بابت تلاش‌هایی که در ورزش جانبازان و معلولین داشته ادامه داد: باید از این موقعیت در سطوح بین المللی استفاده کنیم، همچنین ما در سال جاری میزبان لیگ جهانی والیبال نشسته خواهیم بود و در این راستا با حضور کشور های دیگر در خراسان رضوی، گامی بزرگی در ورزش استان برداشته ایم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: ما در سال ۹۸برنامه ریزی ها را در خصوص میزبانی های کشوری و بین المللی انجام داده ایم و امیدوارم استان را به پایگاه میزبانی های کشوری تبدیل کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده قطعا اتفاقات خوبی در ورزش استان رخ خواهد داد، همچنین برنامه ریزی ها در خصوص بازی های المپیک و پارا المپیک انجام شده و برای شناسایی بازیکنان مستعد جلسات متعددی را با هیأت های ورز‌شی برگزار کرده ایم.

فتاحی اضافه کرد‌: در مجموع ۲۷نفر در رشته های مختلف ورزشی شناسایی شدند که ۱۶نفر از آن ها از ورزشکاران جانباز و معلولین هستند.

وی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده حقوق ماهیانه ۱میلیون تومان در شش ماهه اول سال برای ورزشکاران منتخب در نظر گرفته شده و در صورت کسب سهمیه حمایت اداره کل بیشتر نیز خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: امکانات خوبی در خراسان رضوی داریم که در اختیار ورزشکاران جانباز و معلول استان قرار داده می شود، همچنین هیچ تفاوتی بین ورزشکاران المپیکی و پارا المپیکی قرار نمی‌دهیم.مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پایان گفت: امیداوارم حاصل این مجمع منجر به رشد ورزش جانبازان و معلولین و جامعه ورزش استان شود.

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 محمدی فر در برنامه تلویزیونی ورزش خراسان رضوی  [ سه شنبه، 6 خرداد ماه، 1399 ] 6 مشاهده
 همايش ياران صبح 2  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2211 مشاهده
 سه مدال رهاورد خراسان رضوی پاراتکواندو  [ سه شنبه، 22 آبان ماه، 1397 ] 428 مشاهده
 بسکتبالیست ها در راه قهرمانی آسیا  [ يكشنبه، 30 مهر ماه، 1396 ] 904 مشاهده
 مخابرات خراسان رضوی صدرنشین شد  [ جمعه، 24 آذر ماه، 1391 ] 2231 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir