تحول خاص در هیأت جانبازان و معلولین استان

توسط: hvrazavi در پنجشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1398

حمید علی صمیمی در مجمع انتخاب رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان که با حضور فتاحی، مدیر کل ورزش استان برگزار شد، ضمن تبریک روز کار و کارگر و روز معلم اظهار کرد: ما در این فدراسیون بستری را فراهم می‌کنیم که توانمندی های ورزشکاران جانباز و معلول را تقویت کنیم تا هم خودشان به توفیقاتی دست پیدا کنند و هم جامعه رشد پیدا کند و در کنار آن افتخاراتی را نیز برای کشورمان بدست آورند.
وی افزود: افتخار داریم که هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته پارا المپیک انتخاب شده است و سرپرستی کاروان ۲۰۲۰را نیز به عهده دارد، با هدفی که ستاد عالی این مسابقات در نظر گرفته است باید تک رقمی شویم و این موضوع با پشتکار و توجه ویژه امری دست یافتنی است.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: بعد از حضور فتاحی، مدیر کل ورزش استان، تحول خاصی در هیأت جانبازان و معلولین رخ داده است و باید از این فرصت نهایت استفاده را برد، همچنین وجود یک مجموعه ورزشی در ورزش جانبازان و معلولین، بسیار موثر واقع خواهد شد و با نگاه ویژه ای می‌توانیم خراسان رضوی را به عنوان پایگاه خاص جانبازان و معلولین کشور در نظر بگیریم.
صمیمی درخصوص رشته های جدا شده از این فدراسیون عنوان کرد: بر اساس سازمان های جهانی و ارزش بندی آن ها به ناچار سال گذشته با تفاهم نامه ای، ۸رشته از فدراسیون جدا شده و به فدراسیون های دیگر و هیأت ها تحویل داده شده است.
وی ادامه داد: این تغییر ما را با مشکلاتی مواجه کرده است چرا که سایر فدراسیون ها به صورت کامل به وضعیت به جانبازان و معلولین آگاه نیستند که در این راستا جلساتی را با فدراسیون ها برای آگاهی بخشی برگزار کرده ایم.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین تصریح کرد: هیأت جانبازان و معلولین خراسان رضوی یکی از هیأت های فعال در کشور است که در همواره در بین هیأت های برتر قرار داشته و این حاصل همکاری همه دست اندرکاران و شهرستان ها در استان بوده است.
صمیمی با اشاره به برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته در مشهد گفت: بعد از وقوع سیل در گلستان و اعلام آمادگی خراسان رضوی برای میزبانی، این لیگ جهانی در استان برگزار خواهد شود و این اتفاق بسیار مناسبی در جهت حضور کشور های بزرگی در مشهد و شناساندن ورزش این شهر خواهد بود.

 

 

 

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 پیروزی دیگر برای ثامن الحجج(ع) سبزوار  [ شنبه، 14 بهمن ماه، 1391 ] 2170 مشاهده
 آسایشگاه فیاض بخش قهرمان شد  [ يكشنبه، 9 آذر ماه، 1393 ] 1819 مشاهده
 هادی رضایی در ضیافت سفیر ایران در اندونزی  [ دوشنبه، 16 مهر ماه، 1397 ] 407 مشاهده
 دعوت به اردوي تيم ملي تير و كمان  [ دوشنبه، 13 خرداد ماه، 1392 ] 2969 مشاهده
 گزارش تصویری بدرقه کاروان غدیر  [ سه شنبه، 15 مهر ماه، 1393 ] 53500 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir