تاریخ : سه شنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1396
موضوع : هیات,رشته های ورزشی

مشارکت در انتخابات

هادی رضایی در جلسه مشترک ستاد جلسه مشترک ستاد انتخابات و هیأت های ورزشی استان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات شرکت کرد.

این جلسه با حضور دکتر سید جواد حسینی معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی ،رئیس ستاد انتخابات استان،اعضای ستاد انتخابات استان ،کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان و  روسای هیأت های ورزشی خراسان رضوی و برخی از مدیران دستگاه ها در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

معاون استاندار خراسان رضوی در بخشی از این جلسه اظهار کرد:دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در پیش رو داریم که باید گفت میزان برگزاری تعداد بالای انتخاب ها در کشور از ثمرات انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات حقی است که باید در جهت انتخاب سرنوشت کشور از آن بهره برد، افزود:انتخابات موضوعی است که نشاط و آگاهی سیاسی در جامعه ایجاد می کند،همچنین باعث می شود که احزاب سیاسی کارکرد پیدا کنند.

دکتر حسینی خاطرنشان کرد:در انتخابات هویت ملی برجسته می شود و همگرایی جامعه افزایش پیدا میکند،بنا بر این وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند قدر انتخابات را باید بدانیم،همینگونه است.

معاون استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران را افزایش می دهد،همچنین گروههای مرجع مانند گروه های دینی، سیاسی، علمی، هنری و یا ورزشی تاثیر بسیاری بر حضور حداکثری مردم در انتخابات دارند و دارای نفوذ و تراوشگر افکار عمومی هستند.

لاذم به ذکر است در این جلسه روسای هیأت های ورزشی راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را بیان کردند.

 

 

 


منبع این مقاله : :هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی
آدرس این مطلب : http://kh-rscd.ir/843/مشارکت-در-انتخابات/