تاریخ : پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391
موضوع : هیات

خراسان رضوي قهرمان كشور شد

واليبال نشسته هيأت ورزشهاي جانبازان و معلولين خراسان رضوي بر سكوي قهرماني بيست و هشتمين دوره مسابقات واليبال نشسته قهرماني كشور تكيه زد.

 

 

بيست و هشتمين دوره مسابقات واليبال نشسته قهرماني كشور يادواره شهداي هفتم تير از 9 الي 14 تير در مشهد و به ميزباني هيأت ورزشهاي جانبازان و معلولين خراسان رضوي با حضور 30 تيم و 500 ورزشكار، مربي و سرپرست برگزار شد.

تيم خراسان رضوي با تركيب حجت بهروان، سيدمحمدحسيني فر ، مهدي مظاهري نيا، محمد طاهري، حامد نصري، جعفر افشاري، وحيد مرادي، جواد رفائي عبداله نيا، حميد باقري، مهدي عسكري، مهدي بابادي، سيد عبداله هوشيار و سرپرستي غلامعلي ازگيا و مربيگري محمدرضا هراتي و مهدي نكاحي در دور مقدماتي تمام رقباي خود را شكست داده و به مرحله حذفي به مصاف تيم چهارمحال و بختياري رفت و با شكست اين تيم به مرحله نيمه نهايي رسيد. در اين مرحله تيم آذربايجان شرقي را با نتيجه سه بر يك شكست داد و به مرحله نهايي راه يافت. در مسابقات ضربدري تيم قزوين هم با نتيجه سه بر يك مقابل اين تيم شكست خورد و در نتيجه به فينال رسيد و تيم قوي گلستان هم در مقابل جوانان غيور خراسان با نتيجه سه بر يك شكست را پذيرا شد و تيم خراسان به مقام نخست و قهرماني دست يافت.


منبع این مقاله : :هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی
آدرس این مطلب : http://kh-rscd.ir/244/خراسان-رضوي-قهرمان-كشور-شد/