تجلیل ورزشکاران برتر استان

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 22 اسفند ماه، 1396

مراسم تجلیل از ورزشکاران، مربیان و داوران برتر استان در مشهد برگزار شد.

همایش تجلیل از مدال آوران و افتخارآفرینان ورزش خراسان رضوی با همت شهرداری مشهد و با حضور جمع کثیری از مسئولین و مدیران استان در تالار پذیرایی کوهسنگی مشهد انجام شد.

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان در همایش تجلیل از مدال آوران و افتخار آفرینان ورزش خراسان رضوی اظهار کرد: بار اصلی ورزش استان بر دوش هیئت های ورزشی است و هر افتخاری که کسب می شود حاصل زحمات همکارانم در هیئت های ورزشی است

در این مراسم محمدرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد اظهار داشت: شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و شهرداری، ماموریت اصلی ما، توسعه ورزش همگانی می‌باشد اما ورزش قهرمانی را هم بخاطر نقشی که در نشاط، امید، غرور و هویت این شهر و کشور ایفا می‌کند، حمایت می‌کنیم.

وی افزود: به علت محدودیت‌های قانونی موجود، نمی توانیم به صورت حرفه‌ای در ورزش قهرمانی ورود پیدا کنیم اما این قبیل مراسمات که می‌ ‌تواند تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور، مربیان، پیشکسوتان و روسای هیئت‌ها باشد را ادامه خواهیم داد.

صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک  در این همایش گفت: در شرایطی که که همسایگان کشورمان با قهرمانان استیجاری به دنبال افتخار آفرینی برای کشور خود هستند ما باید پاس بداریم همه جوانان زن و مردی که با حضور در میادین ورزشی برای ایران اسلامی افتخار آفرینی می کنند.

صالحی‌امیری اضافه کرد: اگر ورزشکاری از خراسان مدال کسب کند، نه تنها مردم خراسان خوشحال می‌شوند بلکه تمام ایران از این موضوع خوشحال هستند.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکار، نشان‌دهنده اخلاق و فضیلت‌هاست، وقتی نام جهان پهلوان تختی به میان می‌آید یاد نشاط و اخلاق  این ورزشکار خواهیم افتاد.

وی در پایان گفت: فلسفه تشکیل المپیک اخلاق و  همبستگی است، به این فضیلت‌ها در ورزش باید افتخار کنیم.

استاندار خراسان رضوی علیرضا رشیدیان در مراسم تجلیل اظهار کرد: ورزشکاران سختکوش ما در طول سال با تلاشی که انجام دادند از غرور و هویت ملی ما دفاع کردند که به همین خاطر نیز لازم بود تا در روزهای پایانی سال از آنها تجلیل شود.
وی با تشکر از ورزشکاران و برگزارکنندگان این مراسم، در مورد وضعیت ورزش استان نیز بیان کرد: ما طی سال جاری در برخی از رشته‌های ورزشی خوب عمل کردیم ولی در برخی از رشته‌ها نیز ضعیف ظاهر شدیم.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نایب قهرمانی ثامن الحجج در والیبال نشسته بانوان  [ چهارشنبه، 18 آذر ماه، 1394 ] 1137 مشاهده
 قدمی دیگر بسوی قهرمانی  [ شنبه، 7 بهمن ماه، 1391 ] 2134 مشاهده
 جشن قهرمانی در مشهد  [ جمعه، 1 ارديبهشت ماه، 1396 ] 524 مشاهده
 ثامن الحجج قهرمان لیگ بوچیا  [ سه شنبه، 14 بهمن ماه، 1393 ] 1237 مشاهده
 استقبال پارالمپیکی های خراسان رضوی  [ پنجشنبه، 1 مهر ماه، 1395 ] 520 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir