مشارکت در انتخابات

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1396

هادی رضایی در جلسه مشترک ستاد جلسه مشترک ستاد انتخابات و هیأت های ورزشی استان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات شرکت کرد.

این جلسه با حضور دکتر سید جواد حسینی معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی ،رئیس ستاد انتخابات استان،اعضای ستاد انتخابات استان ،کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان و  روسای هیأت های ورزشی خراسان رضوی و برخی از مدیران دستگاه ها در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

معاون استاندار خراسان رضوی در بخشی از این جلسه اظهار کرد:دو انتخابات مهم شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در پیش رو داریم که باید گفت میزان برگزاری تعداد بالای انتخاب ها در کشور از ثمرات انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات حقی است که باید در جهت انتخاب سرنوشت کشور از آن بهره برد، افزود:انتخابات موضوعی است که نشاط و آگاهی سیاسی در جامعه ایجاد می کند،همچنین باعث می شود که احزاب سیاسی کارکرد پیدا کنند.

دکتر حسینی خاطرنشان کرد:در انتخابات هویت ملی برجسته می شود و همگرایی جامعه افزایش پیدا میکند،بنا بر این وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند قدر انتخابات را باید بدانیم،همینگونه است.

معاون استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران را افزایش می دهد،همچنین گروههای مرجع مانند گروه های دینی، سیاسی، علمی، هنری و یا ورزشی تاثیر بسیاری بر حضور حداکثری مردم در انتخابات دارند و دارای نفوذ و تراوشگر افکار عمومی هستند.

لاذم به ذکر است در این جلسه روسای هیأت های ورزشی راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را بیان کردند.

 

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 موسسه اعتباری عسکریه به دنبال قهرمانی  [ يكشنبه، 15 آذر ماه، 1394 ] 1147 مشاهده
 دیدار با رئیس جمهور  [ پنجشنبه، 31 تير ماه، 1395 ] 1503 مشاهده
 والیبال نشسته دهه فجر  [ يكشنبه، 22 بهمن ماه، 1396 ] 458 مشاهده
 خاكشور نايب قهرمان شد  [ شنبه، 27 مهر ماه، 1392 ] 1985 مشاهده
 چهارمی تنیس روی میز آقایان  [ يكشنبه، 24 بهمن ماه، 1395 ] 757 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir