افتخاری دیگر برای خراسان رضوی

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 9 آذر ماه، 1395

مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا به میزبانی بانکوک در کشور تایلند برگزار شد و امروز به کار خود پایان می دهد. در حاشیه ی برگزاری پنجمین مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا، 3 نماینده ایران به عنوان برترین های آسیا معرفی شدند.

از میان 9 جایزه ی ارائه شده در حوزه ورزش معلولان هادی رضایی به دلیل موفقیت تیم والیبال نشسته طی 2 سال اخیر و قهرمانی در بازی های پارالمپیک ریو موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه شد.

رئیس هیأت خراسان رضوی در این خصوص اظهار داشت: مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا هر دو سال یکبار برگزار می شود و از برترین های آسیا طی این دو سال تقدیر بعمل می آید. این جوایز به بهترین تیم، بهترین ورزشکار زن، بهترین ورزشکار مرد، بهترین عکاس و افرادی که در توسعه ورزش معلولین فعالیت های چشمگیری داشتند اهدا می شود.

رضایی افزود: والیبال نشسته ی ایران طی دو سال اخیر موفق به کسب 4 عنوان قهرمانی پی درپی  از رویدادهای آسیایی و جهانی شد. بازی های پاراآسیایی اینچئون، جام بین قاره ای به میزبانی چین، مسابقات آسیایی به میزبانی مشهد مقدس و در نهایت بازی های پارالمپیک ریو، رویدادهایی بودند که تیم والیبال نشسته ایران توانست بهترین عناوین را از آنها بدست آورد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 تجلیل از وحید نیک فرجام  [ چهارشنبه، 5 خرداد ماه، 1400 ] 330 مشاهده
 روز جهانی معلولان در گناباد  [ پنجشنبه، 15 آذر ماه، 1397 ] 1022 مشاهده
 اعلام نتایج جشنواره ورزشی بانوان  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2264 مشاهده
 استقبال از ندا پنجه باشی در نیشابور  [ يكشنبه، 18 تير ماه، 1396 ] 3096 مشاهده
 دعای پرفیض عرفه  [ دوشنبه، 20 تير ماه، 1401 ] 150 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir