راه اندازی رشته دراگون بوت در هیأت

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 11 آبان ماه، 1395

امروزه در راستای پیشرفت ورزش استان در ابعاد مختلف حرفه ای و قهرمانی و همگانی چنانچه بتوانیم با هیأت های ورزشی استان تعامل و همکاری کنیم،کمک شایان توجهی به رشد و پیشرفت ورزش استان خواهیم کرد.

هادی رضایی در محل دفتر هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان دیداری با انجمن های ورزشی استان و نایب رییس این هیأت و مسوول کمیته دراگون بوت این هیأت نشستی برگزار کرد و گفت:معلولین و جانبازان هدف دار ورزش کرده و برای موفقیت و روی سکو رفتن تلاش می کنند اما ما برای رشد ورزش همگانی این قشر تلاش خواهیم کرد.

محسن قهرمانی با اشاره به تعدد کمیته های هیأت انجمن های ورزشی خاطرنشان کرد: آماده همه نوع همکاری با هیأت جانبازان و معلولین استان هستیم و انشالله بتوانیم در کمیته های مختلف ورزش معلولین را راه اندازی کنیم،لذا تعامل بین هیأت های ورزشی استان به نفع ورزش خراسان رضوی است.

صدرزاده رییس کمیته دراگون بوت انجمن های ورزشی در این جلسه عنوان کرد: در صورت تفاهم نامه این رشته به زودی برای معلولین و جانبازان استان راه اندازی خواهد شد و یک قایق مخصوص توسط فدراسیون به این جامعه ورزشی اهدا می شود میشود.

در پایان هادی رضایی ابراز امیدواری کرد که راه اندازی رشته دراگون بوت که ورزش سرگرم کننده و مفرح است در بعد همگانی ورزش بتواند شادی نشاط را برای معلولین و به خصوص جانبازان فراهم آورد و پایان هفته خوبی را به همراه خانواده خود داشته باشند.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 مازندران کاپ قهرمانی را برد  [ سه شنبه، 16 آذر ماه، 1395 ] 822 مشاهده
 گزارش تصویری تجلیل مدال آوران پارالمپیک  [ سه شنبه، 21 شهريور ماه، 1396 ] 605 مشاهده
 ملاقات با مدیریت تربیت بدنی شهرداری  [ يكشنبه، 20 اسفند ماه، 1396 ] 611 مشاهده
 تشکیل ستاد هفته پارالمپیک  [ يكشنبه، 20 تير ماه، 1395 ] 967 مشاهده
 گردهمایی رؤسای هیأت ها و ادارات ورزش  [ دوشنبه، 24 مهر ماه، 1396 ] 675 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir