نشست خبری هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین

توسط: hvrazavi در شنبه، 24 مهر ماه، 1395

هادی رضایی در نشست خبری هیأت جانبازان و معلولین استان اظهار کرد:امروز باید از فراموش شدن عرصه ورزش جانبازان و معلولین سخن گفت،با این نگرش در ورزش سقف وجود ندارد اما نوع نگاه باعث شده که ورزش معلولین به مانند یک زاپاس محسوب شود.

وی با اشاره به اینکه رشد ورزش جانبازان و معلولین در استان بسیار بالا بوده است افزود:از نظرکسب مقام و رتبه بندی جایگاه خوبی داریم و توانسته ایم 50 درصد پتانسیل ورزش استان را نشان دهیم.

رئیس هیأت جانبازان و معلولین خراسان رضوی عنوان کرد:مشکلات کلی در برنامه ورزش استان وجود دارد،با این نگرش اگر حمایت ها زیاد شود تعداد افراد ورزشکار  اعزامی ما  به مسابقات بیشتر خواهد شد.

رضایی تاکید کرد:مدتی پیش طی مصاحبه ای گفته بودم آرزویم این است که به مسابقات نروم اما در حاشیه شهرمشهد  یک مجموعه ورزشی معلولین داشته باشیم که فضا برای فعالیت ورزشی این قشر فراهم شود،با این نگرش در نشست های خبری صحبت های زیادی مطرح می شود و یک هفته رسانه ها به آن می پردازند،اما صحبت ها رصد نشده و به فراموشی سپرده می شود.

وی تصریح کرد:عرصه فعالیت های ورزش هزینه در پی دارد،با این دید اگر می خواهیم و دوست داریم به عنوان خراسانی موفقیت کسب کنیم باید هزینه کنیم و در آینده سرمایه گزاری برای این عرصه انجام دهیم.

رئیس هیأت جانبازان و معلولین خراسان رضوی ادامه داد:باید گفت عرصه ورزش جانبازان و معلولین امروز در مقایسه با سایر رشته های ورزشی و ورزشکاران سالم ما دارای تبعیض شده است.

رضایی ضمن تقدیر و تشکر از ادارات و دستگاه های استان تاکید کرد: تنها نباید اداره کل ورزش وجوانان در عرصه ورزش دخیل باشد بلکه ادارات دیگر و دانشگاه ها هم باید ورود پیدا کنند،به عنوان مثال بحث علمی گرایی در ورزش وقتی مطرح می شود دانشگاه فردوسی مشهد به همراه آستان قدس رضوی و استانداری باید ورود کنند و ریشه یابی صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه 1200 نفر آمار ورزشکاران سازماندهی شده ما در استان است،تبیین کرد: عرصه ورزش جانبازان و معلولین هم اکنون تبدیل به عرصه رقابت در جهان شده است.

گفتنی است در این نشست خبری خانم معصومه زارعی و آقای حسن عبدی دو ورزشکار اعزامی به مسابقات پارالمپیک ریو 2016 نیز حضور داشتند که به پاسخ اصحاب رسانه پاسخ گفتند.

 

 

 

 

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 یک سفر کربلا به موسوی تعلق گرفت  [ جمعه، 7 خرداد ماه، 1395 ] 1728 مشاهده
 سال جدید و افتخاری جدید  [ دوشنبه، 26 فروردين ماه، 1398 ] 1688 مشاهده
 فتح طلای اول کاروان خودباوری و امید توسط یک مشهدی  [ يكشنبه، 15 مهر ماه، 1397 ] 1339 مشاهده
 بدرقه دوچرخه سواران اعزامی به کربلا  [ پنجشنبه، 18 مهر ماه، 1398 ] 677 مشاهده
 ابراز همدردی و تسلیت  [ پنجشنبه، 1 مهر ماه، 1395 ] 1474 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir