نشست خبری رئیس هیأت استان

توسط: hvrazavi در دوشنبه، 24 شهريور ماه، 1393

هادی رضایی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی در نشست خبری شرکت کرد.

  هادی رضایی در ابتدای سخنان خود از روابط عمومی اداره کل تشکر کرد و سپس گفت: ما همیشه پذیرای انتقادات سازنده از سوی خبرنگاران محترم بوده و معتقدم که این انتقادات است که سبب سازندگی و موفقیت بیشتر می شود. وی با اشاره به کسب امتیاز 97 از 100 از سوی کمیته جهانی والیبال نشسته بخاطر میزبانی مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا در مشهد گفت: خوشحالم که به اطلاع شما بزرگواران برسانم در بخش رسانه این مسابقات موفق به کسب حداکثر امتیاز یعنی 10 نمره شدیم و جای تشکر ویژه دارد.

            رئیس هیأت خراسان رضوی گزارشی از کسب رتبه دوم فعالیت های کشوری و همچنین رتبه دوم ارزیابی فدراسیون در سال 92 را ارائه کرد و در بخش اعزام به مسابقات آسیایی 2014 کره جنوبی نیز گفت: 17 مربی و ورزشکار در 6 رشته از استان به این رقابت ها اعزام می شوند.

            رضایی در بخشی دیگر از صحبت های خود به دو خبر مهم دیگر اشاره کرد و گفت: در روز 16 مهر ماه اعضای کاروان غدیر متشکل از تمامی مربیان، ورزشکاران و دست اندرکاران اعزامی به مسابقات پاراآسیایی کره جنوبی 2014 به پای بوسی امام رضا(ع) مشرف شده و برنامه زیارتی خاصی در حرم مطهر حضرت برای آنان طراحی شده و پس از صرف نهار ساعت 3 بعدازظهر در سالن صبا همایشی دوساعته دارند و در پایان هم با پرواز به تهران عزیمت می کنند.

            خبر دیگر برگزاری مراسم ملی پارالمپیک در روز چهارشنبه 23 مهرماه در سالن بهشتی است. که در این روز 1000 نفر از معلولین مهمان ما هستند، لباس یک شکل و مدال طراحی شده را می گیرند و روز شادی را برای آنها پیش بینی کرده ایم و در همینجا از شما هم دعوت می کنم نه به عنوان رسانه که به عنوان شهروند علاقمند در این مراسم شرکت کنید و با شادی معلولین شما هم شاد بشوید.

            رئیس هیأت خراسان رضوی در پاسخ به این سئوال که والیبال نشسته چرا در استان پیشرفتی نداشته گفت: رشد والیبال در کشور بسیار زیادشده و در گذشته 12 ورزشکار از 4 استان عضو تیم ملی بوده اند ولی در حال حاضر 12 ورزشکار از 11 استان دعوت شده اند. ما در استان دوران انتقال داریم و انشاءالله با برنامه ریزی که انجام شده بزودی شاهد شکوفایی مجدد این رشته خواهیم بود.

            وی در مورد مشکلاتی که در مورد باشگاه ثامن الحجج(ع) پیش آمده گفت: دکتر میرعلی و باشگاه ثامن الحجج(ع) از ابتدای امسال اسپانسر تمام اردوهای تیم های ملی جانبازان و معلولین بوده، اسپانسر مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا بوده، اسپانسر برگزاری مراسم هفته پارالمپیک در کشور هم هست، همه اینها نشان دهنده علاقه زیاد ایشان به ورزش جانبازان و معلولین است و من مطمئن هستم که با کمی همکاری از طرف رسانه ها و بقیه رشته ها، مشکلات مطرح شده هم کاملاً حل خواهد شد.

            رضایی با اشاره به فعالیت 14 هیأت در استان در مورد کسب عنوان کاروان ایران به مسابقات آسیایی گفت: در گوانگجو ما رتبه چهارم را کسب کردیم و امسال نیز به دنبال همین رتبه هستیم و امیدوارم که با تلاش و همت ورزشکاران، بهترین رتبه را کسب کنیم.

            سخنگوی کاروان غدیر در خاتمه نشست خبری با اشاره به اینکه ما به هر جانباز و معلولی که مراجعه کند به عنوان ورزشکار نگاه کرده و علیرغم کمبودها و مشکلات زیرساختی سخت مشغول فعالیت هستیم. اخیراً هم کارگروهی در شورای شهر تعیین شده و مصوب شده که مجموعه ورزشی در مشهد ساخته شود.

 

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 مقام دومی بانوان تنیسور خراسان رضوی  [ يكشنبه، 2 آبان ماه، 1395 ] 924 مشاهده
 دعوت شدگان به اردوهای تیم ملی  [ سه شنبه، 30 تير ماه، 1394 ] 1439 مشاهده
 والیبال نشسته مردان در مشهد  [ دوشنبه، 1 آذر ماه، 1395 ] 959 مشاهده
 اردوی تیم های ملی والیبال نشسته در مشهد  [ دوشنبه، 25 فروردين ماه، 1393 ] 2551 مشاهده
 والیبالیست های خراسان رضوی در اردوی تیم ملی  [ يكشنبه، 17 شهريور ماه، 1398 ] 175 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir