تجلیل از برترین های سال 1388

توسط: admin در چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391

 
اینکه رهبر عزیزمان فرمودند: امر به ورزش امر به معروف است، نشان از اهمیت ویژه ورزش و جایگاه فوق العاده آن در دین مبین اسلام است. ما نباید به هیچ وجه ورزش را فراموش کنیم و باید به همه هم توصیه کنیم که جایی در زندگی روزمره خود برای ورزش بگذارند. امام راحل ما در روز سه نوبت و هر نوبت 20 دقیقه ورزش می کردند. رهبر عظیم الشأن ما هم علیرغم همه مشغله های کاری و .... که دارند پیاده روی و کوهنوردی هفتگی را ترک نمی کنند.

اینها گوشه هایی از سخنان دکتر صلاحی، استاندار ورزش دوست خراسان رضوی در مراسم تجلیل از قهرمانان سال 88 بود که در سالن اجتماعات تربیت بدنی خراسان رضوی بیان کردند.

دکتر صلاحی همچنین به افزایش اعتبارات از محل یک درصد ادارات و سازمان ها اشاره کرده و گفت: قبلاً این مسئله به صورت دلخواه بود ولی رئیس جمهوری با ارسال بخشنامه ای این مورد را اجباری کرده و قطعاً ما با اداراتی که یک درصد را واریز نکنند و یا صرف ورزش نشود برخورد خواهیم کرد.

مراسم تجلیل از قهرمانان، داوران، مربیان خراسان رضوی با حضور جمعی کثیری از این عزیزان که در سال گذشته موفق به کسب مقام در کشور و در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک شده بودند برگزار شد.

افشین داوری در ابتدای حضور استاندار در این مراسم، به همه خیرمقدم گفته و گزارش بسیار کوتاهی از فعالیت های سال گذشته ارائه کرده و آنگاه با توجه به توصیه رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود که اشاره واضحی به ورزش همگانی داشته اند، از همه هیأت ها خواست تا در راستای فرمایشات ایشان قسمتی از کار خود را به همگانی کردن ورزش اختصاص دهند.

داوری با بیان این نکته که با توجه به پیگیری ها و اصرار فراوان دولت، الحمدلله امسال بودجه اختصاص داده شده به ورزش چند برابر شده و این نوید و خبرخوبی است برای خراسانی های عزیز که در سال 1389 شاهد حرکت های بسیار ارزشمندی در عرصه ورزش خواهید بود.

گفتنی است این مراسم با حضور افشین داوری، مدیرکل تربیت بدنی – دکتر صلاحی، استاندار خراسان رضوی - دکتر عفت شریعتی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی - بصیری پور، رئیس شورای شهر مشهد برگزار و لوح تقدیر و جوایز در نظر گرفته شده به داوران، مربیان و ورزشکاران تقدیم شد.

آقایان هادی رضایی، سیدمحمد حسینی فر، حامد نصری، بهمن دلقندی، مجتبی تروال، وحید نیکفرجام از هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی دعوت شدگان به این جلسه بودند.

روابط عمومی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی این حرکت بسیار زیبا و پسندیده را به فال نیک گرفته و برای مدیریت و معاونین و دست اندرکاران این مراسم در اداره کل تربیت بدنی آرزوی توفیق روزافزون دارد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 حسن عبدی مسافر ترکیه  [ پنجشنبه، 27 خرداد ماه، 1395 ] 1017 مشاهده
 کلاس مربیگری وزنه برداری در مشهد  [ پنجشنبه، 5 تير ماه، 1393 ] 1456 مشاهده
 والیبال ساحلی معلولین در مشهد  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2121 مشاهده
 سید یوسفی هم رفت  [ يكشنبه، 1 آذر ماه، 1394 ] 1088 مشاهده
 مدیر اجرایی شورای حمایت از ورزش جانبازان و معلولین  [ يكشنبه، 10 مرداد ماه، 1395 ] 732 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir