استقبال از قهرمانان ذوب آهن

توسط: admin در چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391
تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان وارد مشهد شد.
 

این تیم که به منظور برگزاری مسابقات والیبال نشسته باشگاه های جهان به شهر پورت سعید مصر اعزام شده بود ساعت 2 بامداد روز دوشنبه نهم فروردین ماه 1389 از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد وارد این شهر شده و مورد استقبال قرار گرفتند.

مسابقات والیبال نشسته قهرمانی باشگاه های جهان از روز 28 اسفند سال 88 در مصر برگزار و تیم ذوب آهن اصفهان با مربیگری هادی رضایی که عنوان قهرمانی سوپرلیگ والیبال نشسته کشور را نیز کسب کرده بود به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران در این مسابقات شرکت کرده و با اقتدار توانست مقام نخست را به خود اختصاص دهد.

در مراسم استقبال از این غیورمردان مسئولین هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی و ذوب آهن اصفهان حضور داشتند. این مراسم علیرغم مکاتبات و اطلاع رسانی بدون حضور صدا و سیمای و نیز خبرنگاران انجام شد.

شایان ذکر است مدیران محترم فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در مراسم یادشده مساعدت و همکاری شایسته ای داشتند که جا دارد از این زحمات تشکر و قدردانی شود.

روابط عمومی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی قهرمانی تیم ذوب آهن را تبریک گفته و برای همه عزیزان آرزوی سالی خوش و سراسر شادی و موفقیت دارد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 گزارش تصویری اختتامیه المپیاد استقامت  [ سه شنبه، 21 شهريور ماه، 1396 ] 488 مشاهده
 همایش روز ملی پارالمپیک  [ پنجشنبه، 27 مهر ماه، 1396 ] 479 مشاهده
 استقبال از قهرمانان جاکارتا 2018 در مشهد  [ دوشنبه، 23 مهر ماه، 1397 ] 162 مشاهده
 نماز عید فطر در مجموعه 15 خرداد  [ يكشنبه، 27 خرداد ماه، 1397 ] 218 مشاهده
 کلاس مربیگری دوومیدانی در مشهد  [ شنبه، 12 آبان ماه، 1397 ] 159 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir