آپارتمان رایگان هدیه مدال طلای پارالمپیک

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391

توسط استانداری خراسان رضوی

به مدال آوران طلا در بخش آقایان و هر مدالی در بخش بانوان یک آپارتمان رایگان ظرف 30 روز پس از پایان مسابقات پارالمپیک لندن 2012 هدیه می شود.

 

دکتر صلاحی استاندار خراسان رضوی در مراسم بدرقه و تجلیل ورزشکاران و مربیان اعزامی به مسابقات پارالمپیک لندن 2012 هدایای مدال آوران این مسابقات را به این شرح اعلام کرد:

مدال طلا برای آقایان و هرمدالی برای بانوان یک دستگاه آپارتمان رایگان

مدال نقره حج عمره به اتفاق همسر یا یک نفر همراه

مدال برنز سفر به عتبات عالیات به اتفاق همسر یا یک نفر همراه

استاندار خراسان در ابتدای سخنان خود ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: همین که با تلاش شبانه روزی به پارالمپیک رسیده اید موفقیت بسیار زیادی است و من به شما تبریک می گویم. جای خوشحالی است که در المپیک درخشش مضاعفی داشتیم و من احساس شعف می کردم وقتی جوان ما با مدال طلای خودش سرود کشور را به صدا درآورده و پرچم این مرز و بوم را به اهتزاز درآورده است. برای شما هم همین آرزو دارم و امیدوارم در فرودگاه مشهد مراسم استقبال خوبی برای شما داشته باشیم. دکتر صلاحی در بحث زیرساخت ورزش جانبازان و معلولین قول مساعد داد و گفت : من این بحث را بطور جدی پیگیری می کنم و خودم رئیس کارگروه می شوم و انشاءالله بزودی تحول خوبی در این مورد در استان داشته باشیم.

دکتر هاشمی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تشکر از استاندار خراسان رضوی 9 نفر مربی و ورزشکار اعزامی به مسابقات پارالمپیک را معرفی کرده و گفت: الحمدلله با تلاش آقای رضایی و سردار باقرزاده ما به این مهم دست یافته ایم و در حالیکه در المپیک لندن هیچ نماینده ای نداشتیم ولی این عزیزان باعث سربلندی ما و استان ما شده اند.

سردار باقرزاده رئیس هیأت نابینایان خراسان رضوی در این مراسم گفت: ورزشکاران نابینا گفته اند که علیرغم آسیب دیدگی موجود تمام سعی خود را انجام می دهیم تا با مدال های خوشرنگ دل مردم و مسئولین ایران اسلامی و استان را شاد کنیم.

هادی رضایی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین هم از استاندار بخاطر پشتیبانی ایشان از ورزش استان تشکر کرد و گفت: سهم استان خراسان رضوی 12%  از اعزام  مربیان و ورزشکاران به پارالمپیک است و ما این پتانسیل را در استان داریم که این درصد را به 20 و 25% در مسابقات آسیایی جوانان سال آینده برسانیم. من خواهش می کنم در بحث زیرساخت که در کشور آخرین رتبه را داریم به ما کمک کنید و با تشکیل کارگروهی با دستور جنابعالی و دکتر هاشمی و مسئولین دیگر این مشکل را به طور جدی برطرف کنید تا انشاءالله با فراغ خاطر برای پارالمپیک برزیل برنامه ریزی کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم هدایایی که از سوی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تهیه شده بود به همه مربیان و ورزشکاران اعزامی به مسابقات پارالمپیک لندن 2012 تقدیم شد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نماز جمعه مشهد با حضور جانبازان و معلولين  [ دوشنبه، 11 آذر ماه، 1392 ] 1741 مشاهده
 مسابقات بوچیا قهرمانی استان  [ يكشنبه، 8 ارديبهشت ماه، 1392 ] 2965 مشاهده
 جوادی مدرس دوومیدانی استان  [ يكشنبه، 21 آبان ماه، 1396 ] 543 مشاهده
 والیبال نشسته کشور در دستان پورحسن  [ چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391 ] 1752 مشاهده
 روز قدس روز اسلام است  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2048 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir