نشست خبری هیأت

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391

 

هادی رضایی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی در نشست خبری رسانه های استان شرکت کرد.

 

 

 

رئیس هیأت خراسان رضوی در جواب خبرنگاری که تعداد ورزشکاران و مقامی که در پارالمپیک کسب می کنند جواب داد: ما 9 نفر از استان را داریم که شش نفر ورزشکار و سه نفر مربی به لندن اعزام می شوند و در مورد مدال هم نمی شود پیش بینی کرد ولی امیدوارم که بهترین ها را کسب کنیم

خبرنگار دیگری سئوال کرد که چند نفر معلول و چند نفر جانباز ورزشکار در خراسان دارید؟ هادی رضایی جواب داد طبق آمار ما 800 ورزشکار در مشهد و 14 هیأت فعال استان فعالیت می کنند و اینکه چه تعداد جانباز باشند مشخص نیست و نخواسته ایم که مشخص شود. ضمن اینکه رسالت ما برای جانبازان محترم که غالباً بیش از 45 سال سن دارد بیشتر شده و اگر در رده قهرمانی استفاده ای از ایشان نمی شود ولی به جهت سلامتی و همگانی شدن همواره در خدمت این عزیزان هستیم.

رضایی در مورد قضیه استعفا و چک های مجموعه پاسخ داد: الحمدلله با هماهنگی بعمل آمده با مدیریت اداره کل و تلاش هیأت، مشکل حل شد و کارها به روال منطقی انجام می شود.

شرایط روحی ورزشکاران پارالمپیکی از سئوالات دیگر بود که رئیس هیأت خراسان رضوی گفت: همه سعی و تلاش فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک بر این بوده که هرگونه استرسی را از ورزشکاران پارالمپیک دور کنند و به لطف الهی موفق بوده اند. مثلاً برقراری حقوق ماهانه برای همه ورزشکارانی که ورودیه پارالمپیک را کسب کرده اند و حضور روانشناس معتبر کشور در اردوهای تیم ملی همه و همه نشان از روحیه بالای ورزشکاران می دهد.

وی در جواب این سئوال که تیم های سوپرلیگ استان کدام ها هستند و آیا شما خودتان هم در این تیم ها حضور خواهید داشت اعلام کرد: بله من امسال توفیق همکاری با تیم والیبال نشسته ثامن الحجج را خواهم داشت و افتخار می کنم که در استان و شهر خودم خدمت می کنم. من هرچه دارم از این استان و شهر مشهد و حضرت رضا(ع) دارم و بایستی که زکات و خمس داشته هایم را هم بدهم.

رئیس هیأت خراسان آمادگی میزبانی مسابقات جهانی در رشته های مختلف را هم بطور ضمنی اعلام کرد و گفت: ما این آمادگی را داریم که با رایزنی های مختلف میزبان مسابقات جهانی باشیم ولی برگزاری این مسابقات شرایط خاصی دارد که قبلاً بایستی فراهم شود و امیدوارم که با حصول این شرایط این عمل نیز انجام شود.

هادی رضایی در ابتدای این جلسه تسلیت گفت ضربت خوردن امیرالمومنین علی(ع) را و شب قدر را گرامی داشت و آرزوی بهره مندی کامل در این شب ها را برای همه داشت ، همینطور روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت.

گفتنی است این نشست با هماهنگی و دعوت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در محل سالن جلسات آن اداره کل با حضور جمع کثیری از خبرنگاران رسانه ها و صدا و سیما برگزار شد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نایب قهرمانی جانبازان بسکتبالیست  [ پنجشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1395 ] 808 مشاهده
 جوانان ملی پوش خراسانی به اردو می روند  [ دوشنبه، 29 آبان ماه، 1391 ] 2498 مشاهده
 بازگشت تیم تنیس روی میز خراسان رضوی  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 1995 مشاهده
 دوومیدانی انتخابی خراسان رضوی  [ سه شنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1397 ] 337 مشاهده
 اندايش مسافر تركيه شد  [ چهارشنبه، 30 مرداد ماه، 1392 ] 1851 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir