جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی ثامن الحجج در مشهد

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391

هادی رضایی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی و معاونت فنی فدراسیون در نشست خبری در محل فدراسیون و با حضور نمایندگان مطبوعات و خبرگزاری ها اعلام کرد: جشنواره فرهنگی، ورزشی ثامن الحجج(ع) از 24 تا 28 شهریور ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

 

وی با توجه به مسابقات پاراآسیایی جوانان در سال 2013 در کشور مالزی، رشته های ورزشی جشنواره را به این ترتیب اعلام کرد: در بخش آقایان رشته های تیر و کمان، شنا، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچیر، تنیس روی میز، وزنه برداری، تنیس با ویلچیر، دوومیدانی، بدمینتون و در بخش بانوان در رشته های والیبال نشسته، تنیس روی میز، دوومیدانی، بدمینتون، تنیس با ویلچیر ، تیر و کمان.

رضایی هدف برگزاری این جشنواره را شناسایی نفرات مستعد و نیز آشنایی ورزشکاران نوجوان و جوان با دیگر رشته های ورزشی هنگام برگزاری مسابقات دانست. وی بر حضور مسئولین استعدادیابی انجمن های ورزشی در این جشنواره تأکید کرد و گفت: حضور این مسئولین در طول برگزاری جشنواره و زیرنظر گرفتن ورزشکاران یکی دیگر از اهداف بزرگ این رویداد ورزشی است.

رئیس هیأت خراسان رضوی در خاتمه گفت: دلیل نام گذاری جشنواره به نام مقدس «ثامن الحجج(ع)» را نزدیک بودن جشنواره با میلاد با برکت حضرت رضا(ع) دانست و اعلام کرد: تا کنون 21 استان آمادگی قطعی خود را برای حضور در این رویداد اعلام کرده اند و پیش بینی می شود بیش از 400 ورزشکار دختر و پسر در آن حضور داشته باشند که با هماهنگی های بعمل آمده رقابت ها در دو مجموعه ورزشی 15 خرداد و طرقبه انجام می شود.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 فریاد مرگ بر اسرائیل در روز قدس  [ شنبه، 12 تير ماه، 1395 ] 1039 مشاهده
 نیم نگاه پائیز منتشر شد  [ چهارشنبه، 1 دي ماه، 1395 ] 694 مشاهده
 والیبالیست ها در راه قهرمانی آسیا  [ پنجشنبه، 9 خرداد ماه، 1398 ] 22 مشاهده
 افتخارآفرینی شناگران خراسان رضوی  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 4068 مشاهده
 والیبال نشسته دهه فجر  [ يكشنبه، 22 بهمن ماه، 1396 ] 366 مشاهده
نام شما: Shannon
ایمیل شما: Shannon

در مورخه : يكشنبه، 7 ارديبهشت ماه، 1393 (IP آدرس : )
Taking the ovrieevw, this post hits the spot

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir