خراسان رضوي قهرمان كشور شد

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391

واليبال نشسته هيأت ورزشهاي جانبازان و معلولين خراسان رضوي بر سكوي قهرماني بيست و هشتمين دوره مسابقات واليبال نشسته قهرماني كشور تكيه زد.

 

 

بيست و هشتمين دوره مسابقات واليبال نشسته قهرماني كشور يادواره شهداي هفتم تير از 9 الي 14 تير در مشهد و به ميزباني هيأت ورزشهاي جانبازان و معلولين خراسان رضوي با حضور 30 تيم و 500 ورزشكار، مربي و سرپرست برگزار شد.

تيم خراسان رضوي با تركيب حجت بهروان، سيدمحمدحسيني فر ، مهدي مظاهري نيا، محمد طاهري، حامد نصري، جعفر افشاري، وحيد مرادي، جواد رفائي عبداله نيا، حميد باقري، مهدي عسكري، مهدي بابادي، سيد عبداله هوشيار و سرپرستي غلامعلي ازگيا و مربيگري محمدرضا هراتي و مهدي نكاحي در دور مقدماتي تمام رقباي خود را شكست داده و به مرحله حذفي به مصاف تيم چهارمحال و بختياري رفت و با شكست اين تيم به مرحله نيمه نهايي رسيد. در اين مرحله تيم آذربايجان شرقي را با نتيجه سه بر يك شكست داد و به مرحله نهايي راه يافت. در مسابقات ضربدري تيم قزوين هم با نتيجه سه بر يك مقابل اين تيم شكست خورد و در نتيجه به فينال رسيد و تيم قوي گلستان هم در مقابل جوانان غيور خراسان با نتيجه سه بر يك شكست را پذيرا شد و تيم خراسان به مقام نخست و قهرماني دست يافت.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 خاكشور نايب قهرمان شد  [ شنبه، 27 مهر ماه، 1392 ] 1890 مشاهده
 تجلیل ورزشکاران دوومیدانی قوچان  [ يكشنبه، 22 بهمن ماه، 1396 ] 295 مشاهده
 تجلیل از قهرمانان و مدال آوران  [ چهارشنبه، 11 اسفند ماه، 1395 ] 660 مشاهده
 اولی آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش  [ يكشنبه، 16 آبان ماه، 1395 ] 748 مشاهده
 دیدار قهرمانان پاراآسیایی با امام جمعه مشهد  [ چهارشنبه، 2 آبان ماه، 1397 ] 198 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir