نتایج مرحله رفت مسابقات لیگ باشگاهی تنیس روی میز

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391
 

مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز لیگ باشگاهی کشور با حذف تیم بزرگسالان هیأت خراسان  رضوی و صعود تیم جوانان به لیگ برتر انجام شد.

محمد کفشدار رئیس کمیته تنیس روی میز هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی اعلام کرد: مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز باشگاهی کشور از دوم لغایت هفتم مهر ماه با حضور 121 ورزشکار در قالب 29 تیم به میزبانی شهر زنجان برگزار و این نتایج بدست آمد:

در قسمت بزرگسالان (ایستاده) : تیم هیأت خراسان رضوی مقام هفتم و در قسمت (نشسته) تیم این هیأت مقام پنجم را کسب کرده و به دسته یک سقوط کرد.

در قسمت جوانان بخش ایستاده: شش تیم در این بخش شرکت داشتند که تیم هیأت خراسان رضوی با شکست تیم های مرکزی، فارس، زنجان و همدان مقام نخست را از آن خود کرد. در بخش نشسته هم این تیم موفق شد مقام چهارم را کسب کند و بدین ترتیب تیم جوانان هیأت خراسان رضوی به دسته برتر این مسابقات صعود کرد.

کفشدار در پایان گزارش خود از عفت برنا مربی ارزنده تیم هیأت تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که در مرحله برگشت هم این تیم به عناوین ارزنده ای دست یابد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 بدرقه مربیان و ورزشکاران اعزامی به گوانگ ژو  [ چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391 ] 1857 مشاهده
 پولادمردان خراسان رضوی قهرمان شدند  [ دوشنبه، 26 مرداد ماه، 1394 ] 1706 مشاهده
 احیاء شب های قدر در مجموعه 15 خرداد  [ پنجشنبه، 3 تير ماه، 1395 ] 1073 مشاهده
 والیبال نشسته 2016 آلمان  [ يكشنبه، 20 تير ماه، 1395 ] 716 مشاهده
 واليباليست هاي استان به تيم ملي دعوت شدند  [ دوشنبه، 5 فروردين ماه، 1392 ] 2596 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir