ازگشت کمانداران خراسانی به مشهد

توسط: admin در پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391
 

تیم سه نفره تیر و کمان خراسان از مسابقات جهانی این رشته در ایتالیا با دست پر به مشهد برگشت.

محسن جواهری پور - زهرا جوانمرد - راضیه شیرمحمدی ورزشکاران ارزنده هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی در پایان مسابقات جهانی تیر و کمان به مشهد بازگشتند.

مسابقات جهانی تیر و کمان از 22 تیر تا 28 این ماه در شهر تورینو ایتالیا برگزار و تیم ملی کشور عزیزمان ایران در میان 42 کشور شرکت کننده مقام چهارم را به خود اختصاص داد و 6 سهمیه  پارالمپیک لندن را کسب کرد.

روابط عمومی هیأت در گفتگوی کوتاهی  داشت با راضیه شیرمحمدی قهرمان مسابقات پاراآسیایی گوانگجو که همزمان با مسابقات جهانی ایتالیا 2011 در سوگ مادرش نشسته و روحیه خوبی هم برای حضور در این مسابقات نداشت . شیرمحمدی سطح مسابقات را بسیار بالا اعلام و به گفته مسئولین برگزار کننده مسابقات جهانی این دیدارها را از شلوغ ترین مسابقات تیر و کمان تا کنون دانست.  قهرمان آسیا در پایان سخنان خود گفت: برنامه ریزی اعزام تیم ملی کشور برای مسابقات بین المللی لندن شده و در صورت صلاح مسئولین تیم تا یک ماه دیگر به این کشور اعزام می شود.

روابط عمومی هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم تیر و کمان خراسان، درگذشت  مادر عزیز راضیه شیرمحمدی را به ایشان صمیمانه تسلیت گفته و خود را در غم ایشان شریک می داند.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 دکترمیرعلی عضو افتخاری پاراوالیبال  [ پنجشنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1393 ] 2511 مشاهده
 گفتگويي با خردسال ترين شناگر قهرمان  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 1970 مشاهده
 مسابقه اراده  [ يكشنبه، 22 اسفند ماه، 1395 ] 971 مشاهده
 اتمام مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه سواری در مشهد  [ يكشنبه، 18 شهريور ماه، 1397 ] 567 مشاهده
 مراسم استقبال و تجليل از مدال آوران آسيا  [ دوشنبه، 13 آبان ماه، 1392 ] 2254 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir