روز ملی پارالمپیک در مشهد

توسط: hvrazavi در چهارشنبه، 22 آبان ماه، 1398
جشن روز ملی پارالمپیک با حضور چند هزار نفری جانبازان و معلولین در مشهد با شکوه فراوان برگزار شد.
در این مراسم با شکوه مدیران ارشد استان خراسان رضوی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر مشهد مقدس حضور چشمگیر داشته و از نزدیک با توانایی های این گروه عظیم آشنا شدند.
فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک این روز اظهار کرد: شما جانبازان و معلولین با حضورتان در فعالیت های ورزشی ثابت کردید بسیاری از توانایی ها را دارید و توانستید دوشا دوش سایر ورزشکاران برای کشورمان افتخار آفرینی کنید.
وی افزود: گرامیداشت روز جانبازان و معلولین در دنیا، نشان دهنده اهمیت و توانایی های این قشر است و تمامی مسئولین ارشد دنیا به این نتیجه رسیدند که قابلیت های بسیار خوب شما، منجر به توسعه سلامت روحی و جسمی در سایر اقشار جامعه خواهد شد.
حمیدرضا پوریوسف مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی هم این روز را تبریک گفته و بطور خیلی مختصر گوشه ای از فعالیت های سازمان خود را عنوان کرد.
سخنران دیگر این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بود که از حضور خود در این مراسم با عظمت ابراز خوشحالی کرد.
مراسم روز ملی پارالمپیک با برنامه های شادی همچون ورزش صبحگاهی، اجرای موسیقی سنتی، اجرای سرود ناشنوایان و تقدیر از ورزشکاران و مربیان در مشهد برگزار شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 نماز جمعه مشهد با حضور جانبازان و معلولين  [ دوشنبه، 11 آذر ماه، 1392 ] 2188 مشاهده
 حضور در حماسه سياسي  [ چهارشنبه، 22 خرداد ماه، 1392 ] 3435 مشاهده
 دوومیدانی قهرمانی استان در مشهد  [ پنجشنبه، 21 مرداد ماه، 1395 ] 3508 مشاهده
 مراسم بدرقه کاروان غدیر در مشهد  [ سه شنبه، 15 مهر ماه، 1393 ] 1611 مشاهده
 چناران قهرمان والیبال نشسته روز جهانی معلولین  [ شنبه، 23 آذر ماه، 1398 ] 566 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir