نشست خبری هفته پارالمپیک در مشهد

توسط: hvrazavi در يكشنبه، 19 آبان ماه، 1398
نشست خبری روز ملی و هفته پارالمپیک با حضور اصحاب رسانه و خبرگزاری ها صبح امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
مهندس محمدی فر رئیس هیأت جانبازان و معلولین ضمن خوشامدگویی به خبرنگاران و اصحاب رسانه، هدف از این نشست را اعلام برنامه هایی که در هفته پارالمپیک برگزار می شود بر شمرد و از همه این عزیزان خواست تا در جشن روز ملی پارالمپیک که در روز چهارشنبه 22 آبان در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار می شود حضور بهمرسانند.
دکتر فیروزی معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی هم به عنوان یکی از اعضای ستاد ابتدا از تشکیل این نشست تشکر کرد و به بیان اهداف نامگذاری این هفته به نام پارالمپیک پرداخت و گفت: قانون حمایت از افراد دارای معلولیت مصوب سال 96 مجلس شورای اسلامی باعث رشد و تعالی این افراد شده و جامعه باید طبق این قانون برای این عزیزان فعالیت های مختلف در زمینه های اجتماعی، ورزشی، سلامت و .... داشته باشند.
محمود زیبایی نماینده اداره آموزش و پرورش استثنایی استان هم ضمن معرفی این اداره به طور اختصار، از اصحاب رسانه خواست تا حرف و مشکلات دانش آموزان دارای معلولیت را بشنوند و به اطلاع مردم و مسئولین برسانند.
در پایان این نشست هم جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 جوانان استان در اردوي تيم ملي تنيس روي ميز  [ دوشنبه، 5 فروردين ماه، 1392 ] 4478 مشاهده
 شروع بکار مدرسه ورزش معلولین  [ پنجشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1395 ] 51003 مشاهده
 5 مدال حاصل کار دوومیدانی کاران  [ دوشنبه، 11 خرداد ماه، 1394 ] 1420 مشاهده
 حضور خزایی در مسابقات انتخابی تیم ملی  [ سه شنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1397 ] 852 مشاهده
 شركت مخابرات خراسان رضوي اول شد  [ دوشنبه، 11 آذر ماه، 1392 ] 19870 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir