ویلچررانی هفته دفاع مقدس در مشهد

توسط: hvrazavi در پنجشنبه، 11 مهر ماه، 1398
در آخرین روز هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقه ویلچررانی با حضور 54 نفر جانبازان و معلولین خراسان رضوی در شهر مشهد برگزار شد.
این مسابقات در چهار کلاس ضایعه نخاعی - قطع نخاع - نخاعی و قطع عضو در محل پارک ملت مشهد انجام و مسافت 2000 کیلومتری انجام و در پایان در مراسم اختتامیه به سه نفر برتر هر کلاس هدایای نقدی تقدیم شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقات مجید محمدی فر رئیس هیأت استان اذعان داشت: هدف ما از برگزاری این مسابقه ابتدا قدرشناسی از حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس و یادگاران این ایام بوده و سپس تفکر شادی و نشاط برای شما داشتیم که بنظرم تا حدی در این موضوع هم موفق بودیم. وی در پایان برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و شادابی در تمامی مراحل زندگی کرد.
لازم به ذکر است در کلاس T2 مهدی مودب - حمید صداقت - علی حقانی - در کلاس T3 حسن عبدی - محمد ارجمند - ملک محمد باقرنیا - در کلاس T4 محمد کریمی - محمد نوریان - علی اکبر احمدیان نفرات اول تا سوم شدند. در کلاس ویلچربرقی هم آقایان ابراهیم فراستی و سیدحسین حسینی نژاد اول و دوم شدند.
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 دوومیدانی استان از نگاه توفیق جوادی  [ يكشنبه، 5 مهر ماه، 1394 ] 1269 مشاهده
 آخرين نشست هفته پارالمپيك  [ دوشنبه، 4 آذر ماه، 1392 ] 1631 مشاهده
 نایب قهرمانی تنیس روی میز بانوان  [ شنبه، 11 آذر ماه، 1391 ] 19968 مشاهده
 ابراز تسلیت و همدردی  [ يكشنبه، 12 ارديبهشت ماه، 1395 ] 1134 مشاهده
 تجلیل از فرماندهی پشتیبانی شمالشرق  [ پنجشنبه، 22 تير ماه، 1396 ] 2125 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir