عید غدیر روز سرافرازی انسانیت در مقابل جاهلیت

توسط: hvrazavi در چهارشنبه، 30 مرداد ماه، 1398
همزمان با فرارسیدن عید ولایت و امامت، رئیس هیأت ورزشی جانبازان و معلولین خراسان رضوی با همراهی دبیر هیأت، مدیر مجموعه ورزشی 15 خرداد و استاد توفیق جوادی و نکاحی از پیشکسوتان ورزش استان در شب عید طرحی نو درانداختند!!
محمدی فر و همراهان بدون هماهنگی و سرزده بمنظور تبریک این عید فرخنده و قدرشناسی از ورزشکاران فرهیخته و مربیان و عزیزانی که برای ارتقای سلامت خود و جامعه بزرگ جانبازان و معلولان قدم برداشته اند و باعث سربلندی و کسب افتخار برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران شده اند در منزل ایشان دیدار کردند.
آقای غلامحسین امیاری قهرمان ارزنده پرتاب دیسک جهان، آقای حمیدرضا مداح پیشکسوت و یکی از رؤسای سالهای گذشته هیأت و دیدار با خانواده جانباز شهید محمد طالبی نیا قهرمان رشته والیبال نشسته که با اهدای هدیه (تابلوی نفیس یا علی بن موسی الرضاع )گل و شیرینی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
مهندس محمدی فر در این دیدارها اذعان داشت، هدف ما از این ملاقات ابتدا عرض تبریک عید غدیر و بعد هم یادبود و قدردانی از زحمات عزیزان  و خانواده های محترم آنان از این بزرگ مردان تاریخ ورزش بوده و اینکه به رسم ادب به خود اجازه دادیم با این بزرگواران دیدار داشته باشیم و باید این فرهنگ قدرشناسی از خانواده بعنوان رکن اصلی عزت و اعتبار و پشتیبان مدال آوران و ... هیچگاه از ذهن مسئولان و مردم پاک نشود تا بدین وسیله زحمات خانواده بزرگ ورزش را از یاد نبریم.
 
 
 
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 بازی های بومی و محلی در خراسان رضوی  [ شنبه، 12 تير ماه، 1395 ] 1795 مشاهده
 وزنه برداران خراساني در قهرماني كشور  [ يكشنبه، 24 آذر ماه، 1392 ] 1872 مشاهده
 فینال سوپرلیگ باشگاههای کشور در مشهد  [ چهارشنبه، 10 آبان ماه، 1391 ] 2238 مشاهده
 هیأت جانبازان و معلولین هیأت برتر سال 91  [ پنجشنبه، 26 ارديبهشت ماه، 1392 ] 5262 مشاهده
 استقبال از قهرمانان جاکارتا 2018 در مشهد  [ دوشنبه، 23 مهر ماه، 1397 ] 428 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir