تجلیل از خانواده شیرمحمدی و نیره عاکف

توسط: hvrazavi در يكشنبه، 20 مرداد ماه، 1398
نخستین نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، نایب رئیس کمیته ملی المپیک، خانواده مرحومه راضیه شیرمحمدی و بانوان فعال در عرصه رسانه برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه این کمیسیون، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک،هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته، سید قاسم قاسمی، مشاور وزیر در امور ایثارگران، بانوان موفق در عرصه های بین المللی و بانوان مدال آور ادوار مختلف پارالمپیک نیز حضور داشتند.
در این نشست با توجه به نزدیک بودن مراسم چهلمین روز درگذشت  مرحومه راضیه شیرمحمدی  از خانواده و فرزندان وی تجلیل شد و سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک و رئیس کمیسیون بانوان، از اقدامات صورت گرفته در خصوص استخدام فرزند مرحوم شیرمحمدی در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبرداد.
در این مراسم همچنین از نیره عاکف، اولین بانوی مدال آور پارالمپیک در ایران در رشته تیراندازی، و چند تن بانوان مدال آور ساله ای اخیر، به سبب عملکردشان در عرصه های بین المللی تقدیر شد.
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 جام ايثار در سبزوار  [ يكشنبه، 13 اسفند ماه، 1391 ] 1945 مشاهده
 22 بهمن گرامی باد  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 1655 مشاهده
 نایب قهرمانی تیم تنیس باویلچیر  [ يكشنبه، 10 شهريور ماه، 1392 ] 2897 مشاهده
 ملاقات با علی اصغر مرزبان  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2153 مشاهده
 مقام سوم برای شرکت مخابرات خراسان رضوی  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 1779 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir