تجلیل از خانواده شیرمحمدی و نیره عاکف

توسط: hvrazavi در يكشنبه، 20 مرداد ماه، 1398
نخستین نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، نایب رئیس کمیته ملی المپیک، خانواده مرحومه راضیه شیرمحمدی و بانوان فعال در عرصه رسانه برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه این کمیسیون، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک،هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته، سید قاسم قاسمی، مشاور وزیر در امور ایثارگران، بانوان موفق در عرصه های بین المللی و بانوان مدال آور ادوار مختلف پارالمپیک نیز حضور داشتند.
در این نشست با توجه به نزدیک بودن مراسم چهلمین روز درگذشت  مرحومه راضیه شیرمحمدی  از خانواده و فرزندان وی تجلیل شد و سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک و رئیس کمیسیون بانوان، از اقدامات صورت گرفته در خصوص استخدام فرزند مرحوم شیرمحمدی در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبرداد.
در این مراسم همچنین از نیره عاکف، اولین بانوی مدال آور پارالمپیک در ایران در رشته تیراندازی، و چند تن بانوان مدال آور ساله ای اخیر، به سبب عملکردشان در عرصه های بین المللی تقدیر شد.
 
 
 
 
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 همايش ياران صبح 2  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2069 مشاهده
 همایش ویلچیررانی و پیاده روی  [ پنجشنبه، 6 آبان ماه، 1395 ] 897 مشاهده
 والیبال نشسته هفته دفاع مقدس  [ پنجشنبه، 1 مهر ماه، 1395 ] 1311 مشاهده
 نشست مربیان بانوان  [ يكشنبه، 7 مرداد ماه، 1397 ] 340 مشاهده
 ملاقات شهردار مشهد با کاروان اعزامی به جاکارتا  [ جمعه، 23 شهريور ماه، 1397 ] 261 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir