تکریم شورای اسلامی شهر مشهد

توسط: hvrazavi در سه شنبه، 1 آبان ماه، 1397

مراسم تجلیل ورزشکاران پاراآسیایی جاکارتا 2018 به میزبانی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد - شهردار مشهد و معاونین ایشان - موهبتی فرماندار مشهد - فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در تالار کوهسنگی مشهد حضور داشتند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در این مراسم گفت: حضور قدرتمندانه در عرصه های ورزشی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی بسیار پراهمیت و ارزشمند است.

محمدرضا حیدری افزود: باید قدردان این حماسه بزرگ ورزشی که توسط ورزشکاران ایرانی و خراسانی در رقابتهای آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا خلق شد، باشیم.
وی اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد در حد توان به ورزش این شهر کمک می کنند ولی باید همه دستگاهها و بخش خصوصی در حوزه ورزش به ویژه ورزش قهرمانی سرمایه گذاری کنند.
وی گفت: افتخارآفرینان پاراآسیایی به رغم تمام کاستی ها با تکیه بر اراده، عزم و تلاش خود موفقیتهای بزرگ در مسابقات جاکارتا کسب کردند و با کسب 136 مدال و مقام سوم آسیا امید و نشاط را به ایرانیان تزریق کردند. 
حیدری با اشاره به حضور 14 افتخارآفرین خراسانی در رقابتهای پاراآسیایی افزود: این ورزشکاران 21 مدال کسب کردند که جای قدردانی دارد.

هادی رضایی رئیس هیأت خراسان رضوی هم طی سخنان کوتاهی از شورای شهر ، شهرداری به واسطه این مهمانی ارزشمند و تکریم از ورزشکاران قهرمان تشکر کرده و پیشنهاد برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته در مشهد را به شورای شهر و شهرداری مشهد ارائه داد.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 کمانداران کشور در مشهد  [ پنجشنبه، 11 آبان ماه، 1391 ] 2520 مشاهده
 نوجوانان دوومیدانی قهرمان استان مشخص شدند  [ يكشنبه، 2 اسفند ماه، 1394 ] 1307 مشاهده
 نشست نایب رئیس بانوان با معاونت بانوان مدیرکل  [ پنجشنبه، 25 بهمن ماه، 1397 ] 440 مشاهده
 همت جوانانه - کمک مؤمنانه  [ چهارشنبه، 21 خرداد ماه، 1399 ] 98 مشاهده
 داوران خراسانی در کلاس توجیهی  [ چهارشنبه، 3 مهر ماه، 1398 ] 229 مشاهده

هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان خراسان رضوی

Email: info@kh-rscd.ir

کلیه حقوق این درگاه متعلق به هیات ورزشهای جانبازان و معلولین خراسان رضوی بوده و هر گونه کپی برداری از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

Designed & SEO by : Tadbir